top of page
Центральный вход.JPG
02 Диканька Миколаївська церква.JPG
30.JPG

ГОГОЛІВСЬКИЙ МАРШРУТ (Диканька-Гоголеве-Миргород)

 - виїзд з м. Полтава; 
 - Диканька
 Вас зустріне загадкова Гоголівська Диканька, в якій багато різних цікавинок і містики.
Серед історичних об’єктів Ви побачите:

- Миколаївську церкву побудовану в стилі класицизму (ХVІІІ - ХІХ ст.) з чудовим різьбленим іконостасом і мармуровими саркофагами: усипальницю роду Кочубеїв. Свого часу сюди ходила молитися про народження здорової дитини мати М.В. Гоголя.

- Троїцьку церкву (1780 року), стіни якої майстерно розписував коваль Вакула «Вечори на хуторі біля Диканьки»;
- Тріумфальну арку (1820). Встановлену на честь перемоги у війні 1812 р. Через неї в маєток Кочубеїв заїжджав цар Олександр І, вона ж довгі роки служила парадними воротами маєтку;
 

- Музей-заповідник М.В.Гоголя (с. Гоголево Шишацького району)

Бажаєте перенестися у гоголівську епоху? Відвідайте гоголівську садибу! Тут можна побачити цікаві документи, рукописи, книжки, особисті речі письменника. Також ви почуєте зворушливі спогати «мами» Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника!

-Миргород. Оглядова екскурсія по Миргород-курорту

Миргород - мальовниче місто на правому березі річки Хорол, відоме далеко поза межами держави, як місце розливу королеви мінеральних вод України – води Миргородської, лікувальні властивості якої прирівняні до відомих європейських мінеральних курортів Баден-Баден, Саден, Аахен.

- Екскурсія по музею кераміки.
Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка - це широко відомий в Україні та за її межами мистецько - керамічний навчальний заклад, який відкрив свої двері 1(13) листопада 1896 року.

Ще з перших років заснування художньо-промислової школи діє музей кераміки (дипломних робіт). Музей належить до числа найкращих визначних пам'яток України, де найбільш повно представлені вироби з фарфору, фаянсу, майоліки XIX ст., зокрема іранські, китайські, японські, французькі та італійські керамічні вироби, саксонський, веджвудський і копенгагенський фарфор, вироби вітчизняних підприємств: Межигірської та Кам'яно-Бродської фаянсових фабрик, заводів М. Кузнєцова, Гарднерата та ін. 

Повернення в м. Полтава ОРІЄНТОВНО о 20 год. 
 

 ВАРТІСТЬ ТУРУ : 380 грн. – дорослий; 350 грн. – дитячий до 14 років. 
 (проїзд, страхування, екскурсійний супровід на маршруті, оглядова екскурсія по м. Миргород). 

 

Додатково оплачуються вхідні квитки та екскурсійне обслуговування у музеях.

Тел. для запису: (066)191-58-66, (067)190-36-87

bottom of page